“Sanal Ofis Çözümleri”

“Sanal Ofis Çözümleri”

“Sanal Ofis Çözümleri”

Sanal Ofis

Dilediğiniz yerden çalışın, gereksiz ofis masraflarından kurtularak avantaj sağlayın!

Sanal ofis ile Çağrı Cevaplama, Posta Yönlendirme, Prestijli iş adresi imkanı.

Formu Doldur, Seni Arayalım

Form Gönder

Bekleme, Hemen Satın Al

Satın Al

Merak Ettiklerin İçin Ara, Sor!

Şimdi Ara

Sanal Ofis Nedir?

Yeni girişimlere, start uplara, mevcut şirketlere ya da yeni bir şirket kurmak isteyen kişilere, fiziksel bir ofise sahip olmadan resmi adres ve diğer ofis destek hizmetlerinin (telefon numarası, sekreterlik, posta ve kargo karşılama vb.)  pratik bir şekilde sağlanmasıdır.

İşinizi yapmak için eğer fiziksel olarak bir ofise ihtiyacınız yoksa

sanal ofis sizin için en uygun hizmet!

Hangi Sanal Ofis Hizmetlerini Sağlıyoruz?

Sizin için Sanal Ofis Hizmetlerini küçük paketler haline getirdik. Siz, sadece ihtiyacınız olan hizmeti satın alın, kullanmadığınız hizmetler için fazladan ödeme yapmaktan kurtulun.

Yasal Adres

Posta ve Kargo Karşılama

Ofis Telefonu

Telefon Cevaplama

Telefon Cevaplama ve Yönlendirme

Teklif Formu - Adresimsanal.com
SİZİ ARAYALIM
Ticari Elektronik İzni * Açık Rıza Metni İzni *

Sıkça Sorulan Sorular

Sanal ofisler şirket sahibi olmak isteyenler, yeni girişimciler, start up’lar, küçük, büyük, her türlü işletme sahipleri, avukatlar, doktorlar, psikologlar, kısacası herkes sanal ofisi kullanabilir. İş kurmak için başlangıçta sınırlı sermayeye sahip kişiler için çok daha uygundur. Çünkü düşük maliyetlerle; telefon cevaplama ve yönlendirme, posta ve kargo karşılaşama gibi sekreterlik hizmetlerinin yanı sıra yasal adres, lounge ve ortak alanlarda çalışma imkanı, toplantı odası gibi ekstra hizmetleri almış olursunuz.

Hazır ofiste fiziksel olarak tamamen size bir ofise sahip olurken sanal ofiste bu hizmeti sağlayıcı olan firma tarafından yasal adres, telefon cevaplama, posta ve kargo karşılama gibi hizmetlere sahip olursunuz. Bu hizmetleri aldığınız ofisteki ortak alanları çalışma alanı olarak kullanabilirsiniz.