Sanal ofis, sizi fiziki bir ofis maliyetinden kurtararak dilediğiniz yerden işlerinizi verimli bir şekilde yürütmenizi sağlayan ofislerdir. Dilediğiniz prestijli adreslerden tercih edeceğiniz ofis lokasyonları siz evinizde veya ofis dışından işlerinizi sürdürürken, ofisinizin yönetmeliği profesyonel bir ekip tarafından yapılır. 4 farklı şehirde ve 12 ayrı yerde konumlanan sanal ofislerimiz arasından size en uygun olan sanal ofis lokasyonunu seçip, dilediğiniz an istediğiniz yerde çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. Adresim Sanal sanal ofis lokasyonları İstanbul, İzmir ve Ankara şehir merkezlerinde ulaşımı kolay lokasyonlar da bulunur. Fiziki bir ofisin yüksek maliyetlerinden ve ekstra sorumluluğundan kurtularak dilediğiniz her yerde verimli bir şekilde çalışabilir, işinize maksimum seviyede odaklanabilirsiniz. Siz çalışanlarınızla birlikte dilediğiniz yerden çalışırken Adresim Sanal 15 yılın verdiği tecrübe ile, alanında uzman kişilerle telefonlarınızı, kargolarınızı ve gelen misafirlerinizi karşılar. Sanal ofisinizi toplantı yapmak istediğinizde dilediğinizce kullanabilir, ofis alanlarında çalışanlarınızla vakit geçirebilirsiniz. Sanal ofis ile artık işe gidip gelme derdi olmadan, istediğiniz yerden, vakit kaybetmeden işinize odaklanırken hem zamandan hem de maddi açıdan tasarruf edebilirsiniz.

Sanal Ofis Ne İşe Yarar?

Dünyadaki birçok şirket çalışanlarının salgın dolayısıyla evden çalıştığı, fiziki olarak ofis alanlarına gidilmeden tüm işlerin evden ve ofis dışından yürütüldüğü 2020 pandemi yılının ardından, sanal ofis kurmak geleneksel ofis kurmaya kıyasla daha çok avantajları olduğu fark edildi. Pandemi sonrasında aslında fiziki ofislerin çok daha masraflı olduğu, dolayısıyla sanal ofislerin daha çok tercih edildiği ortaya çıktı. Geleneksel ofislere kıyasla, prestijli alanlarda ofis kiralama, fatura ödeme, ofisi dekore etme, ofis temizliği ve diğer ekstra işlerle uğraşmamak için ofisinizi sizin adınıza yönetecek olan sanal ofis tavsiye ediliyor. Ofisiniz sabit bir yerde prestijli bir konumda duruyorken, siz ve çalışanlarınız dışardan çalışarak, toplantı yapmak için veya müşterilerinizle görüşmeler ayarlamak için ofisinizi kullanabilirsiniz. Eski usul ofislere kıyasla sadece toplantı yapmak için ofisinize uğrayarak, verimli ve yaratıcı çalışma saatlerinizi dilediğiniz yerden sürdürebilirsiniz.

Sanal Ofis Nedir? 

Özellikle yeni şirket kurmak isteyen girişimcilerin masraftan kısarak, sabit bir lokasyonda ofisini yasal olarak kiralayabileceği, çalışanları ile dilediği yerden çalışmalarını sürdürebileceği sanal ofisler, dijitalleşen dünyamıza hızla ayak uyduruyor. Sanal ofis hizmetleri arasında profesyonel çalışanlar tarafından şirketinize gelen telefonlar sizin adınıza açılıp, misafirleriniz ve kargolarınız karşılanması bulunuyor. Sanal olarak yürüttüğünüz çalışmalarınıza ek olarak dilerseniz belirli toplantı saatlerinde ofise gelebilir, açık ofis alanlarında bulunan ücretsiz ikramlardan faydalanabilirsiniz. Pahalı ve eski usul ofislere kıyasla şirketinizi sanal ofis ile yürüterek potansiyelinizi ve zamanınızı sadece işinize harcayabilirsiniz. 

Sanal Ofis Paket Hizmetleri Nelerdir?

İhtiyacınıza göre satın alacağınız sanal ofis paketleri içerisinde (Coworking, Gold, Goldplus) ofis kullanım günlerinde değerlendirebileceğiniz, 1 saat ücretsiz kullanabileceğiniz toplantı odaları bulunur. Daha fazla toplantı yapmak istediğinizde ihtiyacınıza göre tercih edebileceğiniz saatlik ve günlük toplantı odası kiralamaları da mevcuttur. Ortak çalışma alanları bulunan sanal ofislerin geniş ve ferah lounge alanlarında hafta içi 5 gün boyunca istediğiniz şekilde bilgisayarınızla çalışabilirsiniz. İhtiyacınıza göre en uygun paketi esnek paket değiştirme avantajlarını kullanarak satın alabilirsiniz. Şirketiniz için yasal bir adres sunan, prestijli lokasyonlara sahip, profesyonel destekli Adresim Sanal sanal ofis avantajları oldukça düşük fiyatlarla sahip olabileceğiniz sanal ofislere sahiptir. Sanal ofis paket hizmetleri, kullanıcılarından depozito almadan, kredi kartına 9 taksit ile ödeme yapma fırsatı sunar. Siz şirketinizde masrafları kısarak, daha yaratıcı çalışmaları dilediğiniz yerden verimli bir şekilde elde ederken, sanal ofisiniz sizin adınıza ihtiyacınız olan ofis hizmetlerini sunmaya devam eder.