“Ofis Telefonu Hizmeti Çözümleri”

Ofis Telefonu Hizmeti

Ofis telefon hizmeti ile sizi arayan kişilerin telefon karşılama uzmanları tarafından karşılanmasını ve dilerseniz size bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz. Bu da profesyonel bir imaj için oldukça faydalıdır. Ofis telefon hizmeti ile size sağlanan numarayı kartvizitinize, mail imzanıza ve web sitelerinize yazabilir, farklı mecralardaki ilanlarınızda kullanabilirsiniz.

Ofis telefonu hizmeti alırken telefonları karşılama uzmanlarının yanıtlamasını tercih edebilir ya da kendi cep veya sabit numaranıza yönlendirme yapabilirsiniz. Telefonları karşılama uzmanları yanıtlıyorsa, arayan kişilerin bilgileri not alınır ve size bilgi olarak aktarılır.

Formu Doldur, Seni Arayalım

Form Gönder

Bekleme, Hemen Satın Al

Satın Al

Merak Ettiklerin İçin Ara, Sor!

Şimdi Ara

Formu Doldur, Seni Arayalım

Form Gönder

Bekleme, Hemen Satın Al

Satın Al

Merak Ettiklerin İçin Ara, Sor!

Şimdi Ara

Ofis Telefonu Kullanmanın Avantajları

Yapılan araştırmalar ofis telefonu ile iletişim kurabilen şirketlerin başarı oranlarının artışını ortaya koyuyor. İş ortamının iletişime dayalı olduğu günümüzde kurumsal kimliğe kavuşmak isteyen tüm ofis sahipleri sabit bir ofis telefonu kullanmalıdır. Ofis telefonu kullanmanın avantajları şu şekilde sıralanabilir:

• Ofis telefonu kurumsal bir iletişim ağı kurmanıza yardımcı olur.

• IP sistemi sayesinde ofis içi ücretsiz iletişimi sağlar.

• İşlerinizi sabit bir hat üzerinden halletmenize yardımcı olur.

• Size özel olarak temin edilen ofis telefonu numarası ile daima açık şirket hattı kullanım imkanı sunar.

Adresim Sanal Farkı ile Ofis Telefonu Hizmeti

Adresim Sanal üzerinden sanal ofis kiralamanız durumunda, profesyonel bir ekip sizin için gelen çağrıları İngilizce veya Türkçe olarak karşılayabilir. Sizi arayanların bilgileri e-posta yolu ile size iletilir ve böylece zaman kaybı olmadan müşteriniz ile iletişim kurmanız mümkün olur. Kurumsal kimlik açısından bu oldukça önemli bir detaydır.

Ofis içi ve dışı iletişimi sağlamaya yardımcı olan ofis telefonu, ofisinizin fiziksel bütünlüğünü tamamlamak açısından önemli bir yer tutar. Ofis telefonu hizmeti kapsamında, fiziksel olarak ofis telefonu sahibi olmanıza gerek yoktur. Bu, hem maliyetlerinizi düşürmede hem de ofis kiralama süreçlerinizde avantaj sağlar.

SİZİ ARAYALIM
Ticari Elektronik İzni * Açık Rıza Metni İzni *

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Yapılan aramaların tümü e-posta yolu ile tarafınıza bildirilir. Acil olan durumlarda vakit kaybetmeden size ulaşılır ve gerekli bilgiler verilir.

Ofis telefonu hizmet sanal ofisin bir alt hizmetidir. Adresim Sanal bünyesinde Sanal ofis hizmeti alarak telefonlarınızın karşılanıp yönlendirilmesinden, posta ve kargolarınızın karşılanmasına, yasal adres göstermenize kadar tüm hizmetlerden toplu olarak yararlanabileceğiniz gibi tek tek bu paketleri satın alarak sadece ihtiyacınız olan hizmeti karşılabilirsiniz. Bu da size fiyat avantajı sağlamaktadır.

Evet. Tarafınıza özel bir şirket numarası belirlenir. Müşterilerinize bu numarayı vererek size ulaşabileceklerini söyleyebilirsiniz.

Ofis telefonu paketi bünyesinde sadece telefon numarası temini ve asistanlarımız tarafından telefonlarınızın yanıtlanarak size mail ile arama raporu olarak iletilmesi hizmeti bulunuyor. Ancak sanal ofis hizmetimiz bünyesinde telefonlarınızın karşılanıp yönlendirilmesinden, posta ve kargolarınızın karşılanmasına, yasal adres göstermenizden, toplantı odası kullanımına kadar çok sayıda hizmetten faydalanabiliyorsunuz.