Ofis maliyetlerini azaltmak, günümüz ekonomik koşulları ve değişen yaşam şartları baz alındığında, şirketlerin en çok önem verdiği konuların başında geliyor.

Modern dünyamızda fiziki bir alana ihtiyaç duymadan da yeni şirketler kurulabiliyor. Resmi işletmelerin kurulması için gerekli olan iş adreslerini tanımlamak için artık daha sık sanal ofisler kullanılıyor. Geleneksel ofis kiralama yöntemlerine kıyasla oldukça az maliyetleri bulunan sanal ofis kiralama, çok makul fiyatlar ile ofis ihtiyaçlarınızı karşılayan sanal ofis hizmetlerine sahiptir. Herhangi bir emlak komisyonu olmayan, ofis mobilyası masrafları veya dekorasyonuyla vakit kaybettirmeyen sanal ofisler, geleneksel ofislere göre yüksek oranda mali tasarruf yapmanızı sağlama konusunda günümüzde ilk akla gelen maddelerden birisi haline gelmiştir. İş yerinizi, İstanbul, Ankara ve İzmir’de ulaşımı kolay semtlerde ve prestijli adreslerde dilediğiniz zaman kurabilirsiniz. Ofis çalışanlarınız istedikleri yerden çalışırken, ofisiniz sizin adınıza sabit bir lokasyondan, seçtiğiniz ofis alanından çalışmaya devam eder. Size en uygun olan sanal ofis paketini seçip, yüksek maliyetli ofis alanlarından kaçınarak işinizi büyütmeye odaklanabilirsiniz.

Ofis Maliyetlerini Azaltmak Konusunda Sanal Ofisin Avantajları Nelerdir?

Şirket kurmak isteyenler için maliyeti minimum seviyede tutmak ve bazı ayak işlerine vakit kaybetmemek için gerekli olan iş adresleri sanal ofislerdir. Geleneksel ofisleri dekore edip yüksek maliyetlere kiralamak yerine, uygun sanal ofis fiyatları ile özellikle yeni şirket kurmak isteyenleri masraftan kaçınması ve alanında uzman kişiler tarafından destek alması için oldukça mantıklı bir tercih olan sanal ofis tavsiye edilir. Size yasal bir adres sunan, şirketinize gelen telefonların ve kargoların karşılandığı sanal ofisler, dilerseniz açık ofis alanlarını kullanmanızı ve ücretsiz ikramlardan yararlanmanızı da sağlar. Sanal ofis avantajları arasında, çalışanlarınızla veya misafirlerinizle beraber toplantı odasını kullanmanız ve iş görüşmelerinizi gerçekleştirebilmeniz için ofis ve toplantı odası kullanımı bulunur. Sanal ofis ile şirketinizin maliyetleri arasından, personel ihtiyacı, dekorasyon, ofis mobilyaları, faturalar ve benzeri masraflı işlemleri ortadan kaldırarak size yasal olarak adres gösterebileceğiniz prestijli ofis alanları sunar. Yeni girişimcilerin önüne engel olabilecek yüksek maliyetleri ortadan kaldırarak hem ülkemiz hem de dünyamız adına birçok girişimciye destek olabilecek sanal ofis paketleri düşük sanal ofis maliyeti ile mevcuttur.

Sanal Ofisler Ne İşe Yarar?

Sanal ofisler, günümüzde şirket ve iş yeri sahiplerinin ofis giderlerine ekstradan masraf veya zaman kaybı yaşamadan ofis alanları oluşturabileceği, çalışanlarının dilediği lokasyonlardan verimli ve etkili çalışma saatleri geçirmesine yardımcı olur. Plaza Cubes sunduğu 4 şehir ve 12 lokasyon ile siz dilediğiniz yerden çalışırken ofisinizin yönetimini sizin adınıza yapar. Sanal ofis paketi kapsamında olan, çağrı yanıtlama, kargo karşılama, misafirlerinizi ağırlama ve yönlendirme gibi birçok hizmet sanal ofis faydaları arasındadır. Tek bir adrese takılı kalmadan diğer tüm lokasyonları da kullanarak geçerli olan tüm hizmetlerden ofis çalışma saatlerinde faydalanabilirsiniz. Özellikle yeni girişimcilere profesyonel destek sağlayan sanal ofis imkanları, şehrin merkezinde ulaşımı kolay olan prestijli ofis adresleri ve hizmeti sunuyor.

Sanal Ofis Nasıl Kiralanır?

Sanal ofis nasıl kurulur sorusuna, tercih ettiğiniz sanal ofis paketine göre iletişime geçeceğiniz Plaza Cubes ile sanal ofis kurumuna dilediğiniz zaman başlayabileceğinizi tahsis edebiliriz. Şirketiniz için ihtiyacınız olan ofis adresine, 4 şehir ve 12 lokasyon arasından dilediğinizi tercih ederek bütçe dostu sanal ofis giderleri ile düşük maliyetlerde kurmak mümkündür. Satın aldığınız sanal ofis paketi içerisinde ayda 5 güne yaklaşan ofis kullanım hakkına sahip olabilirsiniz. Dilerseniz ofis kullanılan günlerde 1 saat ücretsiz şekilde değerlendirebileceğiniz toplantı odasını da kullanabilirsiniz. Normal şartlarda geleneksel ofislere kıyasla çok daha makul fiyatlara sahip olan sanal ofis ücretleri tercih edeceğiniz paketin içeriğine göre değişmektedir.